Contact details

SMAK NATURY SP. Z O.O.

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Contact us

Przemysław Ostrowski
Manager of the delicatessen
501223088 postrowski@smaknatury.pl
Krzysztof Kowalczyk
Deputy of the manager of the delicatessen
kkowalczyk@smaknatury.pl
Klaudia Kasprzak
Shift manager
kkasprzak@smaknatury.pl
Katarzyna Opolska
Shift manager
kopolska@smaknatury.pl
KEN

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Przemysław Ostrowski
Manager of the delicatessen
501223088 postrowski@smaknatury.pl
Krzysztof Kowalczyk
Deputy of the manager of the delicatessen
kkowalczyk@smaknatury.pl
Klaudia Kasprzak
Shift manager
kkasprzak@smaknatury.pl
Katarzyna Opolska
Shift manager
kopolska@smaknatury.pl
Hala Koszyki

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Artur Śliwka
Manager of the delicatessen
asliwka@smaknatury.pl
Katarzyna Rzemiszewska
Shift manager
krzemiszewska@smaknatury.pl
Małgorzata Dąbkowska
Shift manager
mdabkowska@smaknatury.pl
Online shop

Store service works in hours:
Mon-Fri: 9:00 – 17:00

Piotr Łukasik
Online store manager
+48 500 467 384

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Piotr Łukasik
E-commerce manager
500467384 plukasik@pyszneeko.pl
Wholesale

Our specialists work during hours:
pon.-pt.: 7:00 - 18:00

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Piotr Rosiak
Senior sales representative
503171704 p.rosiak@smaknatury.pl
Piotr Zakrzewski
Senior sales representative
505546040 pzakrzewski@smaknatury.pl
Damian Buczyński
Sales representative
508921088 dbuczynski@smaknatury.pl
Robert Stan
Sales representative
506755248 rstan@smaknatury.pl
Bartosz Olszewski
Account manager
798052707 bolszewski@smaknatury.pl
Sylwia Lis
Account manager
515712221 slis@smaknatury.pl
Joanna Plucińska
Account manager
515719714 jplucinska@smaknatury.pl
Warehouse

Dominik Kucharczyk
Warehouse manager
dkucharczyk@smaknatury.pl
Receiving deliveries every day from 7:00 to 15:00

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Dominik Kucharczyk
Warehouse manager
dkucharczyk@smaknatury.pl
Purchasing

Tomasz Kaliński
Purchase manager
+48 22 436 47 14
+48 501 224 294

Łukasz Tomaszewski
Buyer
+48 22 436 47 15

Kamil Affek
Buyer
+48 22 436 47 15

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Tomasz Kaliński
Purchase manager
501224294 tkalinski@smaknatury.pl
Łukasz Tomaszewski
Buyer
+48224364715 ltomaszewski@smaknatury.pl
Cooperation

Marianna Przybylska
Back Office Manager
+48 504 801 314

Beata Kopeć
Back Office Specialist
+48 22 436 47 15

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Marianna Przybylska
Back Office Manager
504801314 mprzybylska@smaknatury.pl
Beata Kopeć
Back Office Specialist
+48224364715 bkopec@smaknatury.pl
Opinions and suggestions

Michał Kapica
CEO
+48 500 228 345

Grzegorz Deptuła
COO
+48 505 423 964

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Michał Kapica
CEO
500228345 mkapica@smaknatury.pl
Grzegorz Deptuła
COO
505423964 gdeptula@smaknatury.pl