Dane kontaktowe

SMAK NATURY SP. Z O.O.

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

napisz do nas

Artur Śliwka
kierownik sklepu
+48 503 537 700 asliwka@smaknatury.pl
Aleksandra Kuśmierczyk
kierownik zmiany
+48 22 446 09 51 akusmierczyk@smaknatury.pl
Ada Staroń
kierownik zmiany
+48 22 446 09 51 astaron@smaknatury.pl
Rafał Szymanowski
kierownik zmiany
+48 22 446 09 51 rszymanowski@smaknatury.pl
KEN

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Artur Śliwka
kierownik sklepu
+48 503 537 700 asliwka@smaknatury.pl
Aleksandra Kuśmierczyk
kierownik zmiany
+48 22 446 09 51 akusmierczyk@smaknatury.pl
Ada Staroń
kierownik zmiany
+48 22 446 09 51 astaron@smaknatury.pl
Rafał Szymanowski
kierownik zmiany
+48 22 446 09 51 rszymanowski@smaknatury.pl
Hala Koszyki

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Przemysław Ostrowski
kierownik sklepu
+48 501 223 088 postrowski@smaknatury.pl
Katarzyna Rzemiszewska
kierownik zmiany
+48 22 221 81 65 krzemiszewska@smaknatury.pl
Aniela Borkowska
kierownik zmiany
+48 22 221 81 65 aborkowska@smaknatury.pl
Sklep online

Obsługa sklepu pracuje w godzinach:
pon.-pt.: 8:00 - 16:00

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Piotr Łukasik
manager e-commerce
+48 500 467 384 plukasik@pyszneeko.pl
Łukasz Bożek
młodszy specjalista ds. obsługi klienta
788 900 101 lbozek@pyszneeko.pl
Adrian Konarzewski
pracownik obsługi klienta internetowego
788 900 101 akonarzewski@pyszneeko.pl
Dystrybucja

Nasi specjaliści pracują w godzinach:
pon.-czw.: 7:00 - 18:00
piątek: 7:00-18:00

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Jacek Plichta
manager działu handlowego
+48 512 220 311 jplichta@smaknatury.pl
Damian Buczyński
starszy handlowiec
+48 508 921 088 dbuczynski@smaknatury.pl
Bartosz Olszewski
starszy handlowiec
+48 798 052 707 bolszewski@smaknatury.pl
Robert Stan
starszy handlowiec
+48 506 755 248 rstan@smaknatury.pl
Daniel Grabiński
handlowiec
+48 504 097 844 dgrabinski@smaknatury.pl
Katarzyna Opolska
specjalista ds. sprzedaży hurtowej
+48 515 712 221 kopolska@smaknatury.pl
Joanna Plucińska
specjalista ds. sprzedaży hurtowej
+48 515 719 714 jplucinska@smaknatury.pl
Dorota Gromek
specjalista ds. sprzedaży hurtowej
+48 798 052 707 dgromek@smaknatury.pl
Magazyn

Przyjmowanie dostaw pon.-pt. w godzinach: 7:00-15:00

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Dominik Kucharczyk
kierownik magazynu
+48 573 977 852 dkucharczyk@smaknatury.pl
Piotr Mekke
kierownik zmiany
+48 22 864 32 78 pmekke@smaknatury.pl
Rafał Dziwulski
kierownik zmiany
+48 22 864 32 78 rdziwulski@smaknatury.pl
Dział zakupów

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Tomasz Kaliński
manager działu zakupów
+48 501 224 294 tkalinski@smaknatury.pl
Łukasz Tomaszewski
kierownik działu zakupów
+48 512 220 354 ltomaszewski@smaknatury.pl
Marcin Baryłka
asystent kupca
+48 22 436 47 15 mbarylka@smaknatury.pl
Maciej Świątkiewicz
asystent kupca
+48 22 436 47 15 mswiatkiewicz@smaknatury.pl
Współpraca

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Marianna Przybylska
back office manager
+48 504 801 314 mprzybylska@smaknatury.pl
Beata Kopeć
specjalista ds. back office
+48 22 436 47 15 bkopec@smaknatury.pl
Opinie i sugestie

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Michał Kapica
prezes zarządu
+48 500 228 345 mkapica@smaknatury.pl
Grzegorz Deptuła
dyrektor operacyjny
+48 505 423 964 gdeptula@smaknatury.pl