Dane kontaktowe

SMAK NATURY SP. Z O.O.

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

napisz do nas

Artur Śliwka
Kierownik sklepu
asliwka@smaknatury.pl
Krzysztof Kowalczyk
Zastępca kierownika sklepu
kkowalczyk@smaknatury.pl
Klaudia Kasprzak
Kierownik zmiany
kkasprzak@smaknatury.pl
Katarzyna Opolska
Kierownik zmiany
kopolska@smaknatury.pl
Delikatesy KEN

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Artur Śliwka
Kierownik sklepu
asliwka@smaknatury.pl
Krzysztof Kowalczyk
Zastępca kierownika sklepu
kkowalczyk@smaknatury.pl
Klaudia Kasprzak
Kierownik zmiany
kkasprzak@smaknatury.pl
Katarzyna Opolska
Kierownik zmiany
kopolska@smaknatury.pl
Delikatesy Hala Koszyki

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Przemysław Ostrowski
Kierownik sklepu
501223088 postrowski@smaknatury.pl
Katarzyna Rzemiszewska
Kierownik zmiany
krzemiszewska@smaknatury.pl
Małgorzata Dąbkowska
Kierownik zmiany
mdabkowska@smaknatury.pl
Sklep online

Obsługa sklepu pracuje w godzinach:
pon.-pt.: 9:00 - 17:00

Piotr Łukasik
kierownik sklepu online
+48 500 467 384

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Piotr Łukasik
Kierownik sklepu online
500467384 plukasik@pyszneeko.pl
Dystrybucja

Nasi specjaliści pracują w godzinach:
pon.-pt.: 7:00 - 18:00

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Piotr Rosiak
Menadżer sprzedaży hurtowej
503171704 p.rosiak@smaknatury.pl
Piotr Zakrzewski
Starszy handlowiec
505546040 pzakrzewski@smaknatury.pl
Damian Buczyński
Handlowiec
508921088 dbuczynski@smaknatury.pl
Robert Stan
Handlowiec
506755248 rstan@smaknatury.pl
Bartosz Olszewski
Specjalista ds. sprzedaży hurtowej
798052707 bolszewski@smaknatury.pl
Sylwia Lis
Specjalista ds. sprzedaży hurtowej
515712221 slis@smaknatury.pl
Joanna Plucińska
Specjalista ds. sprzedaży hurtowej
515719714 jplucinska@smaknatury.pl
Magazyn

Dominik Kucharczyk
kierownik magazynu
dkucharczyk@smaknatury.pl
Przyjmowanie dostaw codziennie w godzinach: 7:00-15:00

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Dominik Kucharczyk
kierownik magazynu
dkucharczyk@smaknatury.pl
Dział zakupów

Tomasz Kaliński
Menedżer Działu Zakupów
+48 22 436 47 14
+48 501 224 294

Łukasz Tomaszewski
Kierownik Działu Zakupów
+48 22 436 47 15

Kamil Affek
Kierownik Działu Zakupów
+48 22 436 47 15

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Tomasz Kaliński
Menedżer Działu Zakupów
501224294 tkalinski@smaknatury.pl
Łukasz Tomaszewski
Kierownik Działu Zakupów
+48224364715 ltomaszewski@smaknatury.pl
Kamil Affek
Kierownik Działu Zakupów
+48224364715 kaffek@smaknatury.pl
Współpraca

Marianna Przybylska
Back Office Manager
+48 504 801 314

Beata Kopeć
Specjalista ds. Back Office
+48 22 436 47 15

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Marianna Przybylska
Back Office Manager
504801314 mprzybylska@smaknatury.pl
Beata Kopeć
Specjalista ds. Back Office
+48224364715 bkopec@smaknatury.pl
Opinie i sugestie

Michał Kapica
Prezes Zarządu
+48 500 228 345

Grzegorz Deptuła
Dyrektor Operacyjny
+48 505 423 964

NIP: PL 521-32-51-473
REGON: 015509781
KRS:0000168310

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
Kapitał zakładowy: 350 000.00 zł

Michał Kapica
Prezes Zarządu
500228345 mkapica@smaknatury.pl
Grzegorz Deptuła
Dyrektor Operacyjny
505423964 gdeptula@smaknatury.pl