Kariera

Dlaczego my?

Tworzymy zgrany zespół o różnorodnych specjalnościach zawodowych.

Sklepy detaliczne, sklep internetowy, dystrybucja oraz prężnie działające zaplecze administracyjne to ściśle połączone działy naszej firmy, a w każdym z nich mamy ciekawe stanowiska pracy.

Polityka naszej firmy umożliwia zarówno tworzenie atrakcyjnych warunków pracy dla pracowników, jak również motywowanie ich do dalszego rozwoju i zaangażowania.

Wspieramy rozwój pracowników

Najważniejsi są dla nas Ludzie dlatego staramy się odpowiadać na ich potrzeby rozwoju i doskonalenia umiejętności.

Promujemy pozyskiwanie wiedzy potrzebnej do realizacji wyznaczanych celów dlatego zapewniamy szereg niezbędnych szkoleń.

Wiemy jak ważny jest rozwój dlatego stawiamy na możliwości awansu w strukturach firmy, a także promujemy rekrutację wewnętrzną – naszym pragnieniem jest by każdy nowy członek naszego zespołu został z nami jak najdłużej.

Michał Kupica, Prezes Zarządu

Kontakt

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Smaku Natury to zachęcamy do przesłania swoich danych oraz CV, być może to właśnie na Ciebie czekamy.

    Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: asystent kierownika zmiany

    Oferujemy:

    • Pełny etat: Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.
    • Możliwość awansu: Realne szanse na rozwój w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy.
    • Rozwój i szkolenia: Szansa na rozwój osobisty i zawodowy poprzez uczestnictwo w różnorodnych szkoleniach.
    • Zniżki na produkty: Atrakcyjne rabaty na zakup ekologicznych produktów z naszej oferty.
    • Benefity pracownicze: Karta Multisport, premie świąteczne i inne dodatkowe korzyści.

    Twoje zadania:

    • Przyjmowanie dostaw produktów: Odpowiedzialność za przyjmowanie i kontrolowanie jakości dostarczanych towarów.
    • Wprowadzanie dokumentów do systemu: Zarządzanie dokumentacją zakupową w systemie magazynowym.
    • Rotacja produktów: Dbanie o prawidłową rotację produktów na sklepie zgodnie z zasadą FIFO (First In, First Out).

    Nasze oczekiwania:

    • Zaangażowanie i pozytywna energia: Szukamy osób pełnych entuzjazmu, które angażują się w swoją pracę.
    • Umiejętność pracy w zespole: Współpraca i komunikacja to klucz do sukcesu.
    • Doświadczenie lub gotowość do nauki: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale jesteśmy otwarci na osoby chętne do nauki.

    Miejsce pracy:

    Delikatesy Smak Natury Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 19 (URSYNÓW)